درباره ما

با سلام
به فروشگاه اینترنتی 3Dgama خوش آمدید.

با پیشرفت تکنولوژی ماشین های NC امکان تولید و نمونه سازی قطعات منبت کاری و حجاری و همچنین قطعات صنعتی با سرعت و دقت بیشتر نسبت به تولید دستی و سنتی فراهم گشته است.

از این رو مفتخریم که با پشتوانه تجربه ای بیش از شش سال در طراحی فایل های سه بعدی CNC و پرینتر سه بعدی در خدمت شما عزیزان باشیم.

طرح های ارائه شده در این فروشگاه با فرمت استاندارد نرم افزارهای سه بعدی (STL.) ارائه می شود که قابل استفاده در تمامی نرم افزارهای مربوط به ماشین های NC از جمله Artcam ، Powermill و ... می باشد.
ما در فروشگاه اینترنتی  3Dgama سعی بر آن داریم تا با ارائه طرح های سه بعدی منبت کاری و حجاری با رویکردی متفاوت به ارائه طرح های اصیل ایرانی در کنار طرح های خارجی بستری را برای تمام سلایق محیا کنیم.
همچنین با راه اندازی صفحه سفارش فایل در این فروشگاه قصد داریم تا پاسخگوی سلایق خاص و همچنین ارائه خدمات طراحی آنلاین فایل های سه بعدی CNC و پرینتر سه بعدی جهت رضایتمندی هرچه بیشتر شما عزیزان باشیم.


قطعات حاصل از تولید این فایل ها بسته به نوع طرح و جنس قطعه قابل استفاده در صنایعی همچون:
-صنایع چوب و مبلمان
-نمای ساختمان با طرح کلاسیک
-دکوراسیون داخلی
-لوگو و شناسه های سه بعدی شرکت ها و سازمان ها
-انواع تندیس ها
و...
می باشد که به لطف تکنولوژی های جدید همچون ماشین های cnc و پرینتر سه بعدی امکان تولید در مقیاس انبوه و حتی نمونه تک فراهم است.

با یک کلیک در کنار شما هستیم